Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Moskitiery drzwiowe: otwierane, przesuwne i plisowane

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto


Moskitiery drzwiowe otwierane wykonane są z nowego typu estetycznych profili aluminiowych z siatką z włókna szklanego w cenie  430zł/szt. (530 zł z montażem). Za dopłatą wykonujemy dolne wypełnienia z płyt PCB i profili aluminiowych, tak zwane odkopniki o wysokości od 20 do 85cm, stosowane również jako baza do zamontowania przejść dla zwierząt.


W ofercie również moskitiery przesuwne  do drzwi tarasowych, balkonowych oraz zestawów okiennych różnego typu. Cena od 650 zł/szt w kolorach standardowych. Montaż 150 zł.Podobne zastosowanie mają najnowszej generacji moskitiery plisowane. Jako jedyne nadają się one do osłonięcia dużych powierzchni jak np. wieloskrzydłowe okna tarasowe. Możliwość stosowania w postaci kilku segmentów aż do 8 m długości oraz wysokości do 2,7m. Montowane nawierzchniowo lub do wnęki drzwiowej. Doskonała i estetyczna konstrukcja umożliwiają łatwą i bezproblemową obsługę. Koszt wykonania od 940 do 1285 zł za 1 moduł/segment. Montaż 150 zł.Dodatkowo w moskitierach drzwiowych otwieranych i przesuwnych można zamontować przejścia dla zwierząt. Dostępne one są w trzech rozmiarach. Małe dla kotów, średnie i duże dla psów.
Aktualności
NOWOŚĆ! SIATKI PRZECIW PTAKOM
Informujemy Szanownych Klientów, że wprowadziliśmy do sprzedaży SIATKI PRZECIW PTAKOM. Informacje tel. 512 704 829 oraz TUTAJ

 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH